LEDYKO - Technologie LED | Światła do jazdy dziennej LED | Wyświetlacze LED

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

O nas

Witam w sklepie firmy LEDYKO - Technologie LED, której właścicielem jest Dariusz Dykowski.
Działalność prowadzona jest w miejscowości Kwidzyn przy ulicy Szeroka 28.

Dane firmy i kontakt:

LEDYKO - Technologie LED
Dariusz Dykowski.
ul. Szeroka 28
82-500 Kwidzyn
NIP: 579-183-63-86
REGON: 220970001

e-mail: napisz_do_nas
tel: 691-502-802

 

Aukcje Allegro:
Aukcje allegro LEDYKO

Przedmiot kupujesz od profesjonalnej, wykwalifikowanej i kompetentnej osoby (inżynier elektronik) specjalizuję się tylko w technologiach LED (nie sprzedaje czegoś „przy okazji”), dodatkowo znam procesy produkcyjne urządzeń elektronicznych oraz normy jakimi się wspiera podczas ich wytwarzania (ISO 9001) czy system zarządzania jakością stosowany w przemyśle motoryzacyjnym ISO/TS 16949.

Zawsze szukam sprawdzonych dostawców moich artykułów – nie stawiam ceny przed jakością, lecz jakość przed ceną, wolę sprzedać mniej, za to mieć satysfakcję z zadowolenia klienta.

Utrzymuję kontakt z klientem cały czas – nie zapominam o kliencie tuż po sprzedaży, w prawdzie nie mam działu handlowego, działu wysyłki, czy infolinii, ale przez to mam przyjemność sam rozmawiać z moimi klientami, cenię to sobie i ja i moi klienci.

Nie pozostawiam pytań bez odpowiedzi.

Oferuję telefoniczną pomoc techniczną w godzinach 9-19 przez cały tydzień, a na maile odpisuję do późnych godzin wieczornych.

Opisuję sprzedawany przedmiot bez kłamstw i tzw „ściemy” (głównie chodzi mi o opis zastosowanych diod LED w produktach).

W dniu wysyłki zawsze przesyłam e-mailem nr przesyłki, by klient mógł ją śledzić
.


Strona głównaStrona główna